Serwis i diagnostyka pomp – Repomper z Warszawy 

Repomper - to nasze hasło które nalezy zrozumieć

Szukasz specjalistów z zakresu naprawy, diagnostyki czy osiowania pomp? Jesteś zainteresowany profesjonalnymi usługami z zakresu czyszczenia pomp głębinowych? Trafiłeś pod właściwy adres! Jesteśmy firmą – z siedzibą w Warszawie – specjalizującą się w serwisie różnego rodzaju urządzeń, przede wszystkim pomp. Ponadto prowadzimy sklep, w którym znajdziesz szeroki wybór części, silników elektrycznych, a także pomp renomowanych producentów takich jak Pedrollo, Ebara czy Grundfos. Serdecznie zapraszamy!

 

Pomiary wydajności pomp – Warszawa

 

W zakres świadczonych przez nas usług wchodzi również wykonywanie pomiarów wydajności pomp. Czynność ta pomaga w wykryciu ewentualnych błędów w instalacji czy w samym urządzeniu. Usługa wykonania pomiaru wydajności może być również rozszerzona o pełną diagnostykę, np. pomiar ciśnienia, temperatury czy hałasu. Ponadto proponujemy także weryfikację ogólną pompy, czyszczenie czy osiowanie. Zaufaj specjalistom z Warszawy!

 

Diagnostyka silników elektrycznych w Warszawie

 

Chociaż specjalizujemy się w serwisie, remontach i pomiarach pomp, to nasza działalność na tym się nie kończy. Zajmujemy się również szeroko pojętą diagnostyką silników elektrycznych – wykonujemy pomiary elektryczne silników, osiowanie urządzeniem laserowym, a także ich przezwajanie. Oferujemy wysoką jakość naszych usług, a także profesjonalne podejście do każdego zlecenia. Zainteresowanych Klientów z Warszawy i okolic zapraszamy do kontaktu!

  • statyczne ( pełna diagnostyka silnika)

  • dynamiczne ( pełna diagnostyka energetyczna silnika), w tym pomiary wibracji, hałasu