OPIEKA SERWISOWA

usługa przeznaczona dla Twojej firmy

Wszystko to co Ty potrzebujesz aby mieć pełną kontrole oraz sprawną linie produkcyjną

POGOTOWIE SERWISOWE 24H

Pogotowie Serwisowe jest usługą dla stałych klientów lub klientów z którymi podpisujemy umowy serwisowe. Usługa jest dostępna 24H/dobę a jej czas reakcji jest zależny od rodzaju umowy i określonych w nim warunków.

Pogotowie to usługa mobilna ale również stacjonarna kiedy naprawa urządzenie nie jest możliwa na miejscu w zakładzie lub też urządzenie wymaga pilnej naprawy. Pilna naprawa oznacza że bez względu na porę dnia czy dzień tygodnia podejmujemy naprawę w celu możliwie szybkiego usunięcia usterki. Zaletą tej usługi jest możliwie krótki czas naprawy bądź informacji o jej przyczynach w celu szybkiego podejmowania kolejnych kroków. W praktyce wygląda to tak że urządzenie które uległo awarii na koniec zmiany i została do niego zamówiona usługa pogotowia jest naprawione i czeka na jego montaż przed rozpoczęciem kolejnego dnia - Ty odpoczywasz po pracy my pracujemy żebyś kolejnego dnia nie miał opóźnień produkcyjnych lub nie generował strat z przestojów produkcyjnych.

DIAGNOSTYKA POMP I SILNIKÓW ELEKTRYCZNYCH

Jest to typowa usługa utrzymaniowa. Pozwala ona na weryfikacje stanu pompy/silnika, jego naprawy w przypadku wykrycia zużycia czy uszkodzenia lub też do planowania przyszłościowych przeglądów lub napraw kiedy nadejdzie czas przestojów serwisowych w zakładach. W skład tej diagnostyki wchodzić mogą  pomiary elektryczne pompy (statyczne, dynamiczne), pomiary wibracji, temperatury, termowizja, pomiary wydajności pompy etc. Są to zwykle pomiary do określenia stanu urządzenia i nie wiążą się z dokonywaniem napraw a jedynie z ich planowaniem.

REANIMACJA CZASOWA URZĄDZEŃ

Jest to unikatowa usługa. Powstała dla przypadków kiedy cześć zamienna nie jest dostępna w możliwie krótkim czasie a cykl produkcyjny musi trwać ponieważ jego wstrzymanie lub nie zachowanie któregoś z parametrów wiąże się z ogromnymi konsekwencjami. Polega ona zgrubnej naprawie ( spawaniu elementów, zastosowaniu zamienników, naprawę przez użycie mas naprawczych, dorabianie elementu z innych materiałów). Jest to tylko i wyłącznie czasowa naprawa do momentu dokończenia cyklu produkcyjnego lub otrzymania oryginalnej części. Taka naprawa jest możliwa tylko w sytuacji kiedy nasz inżynier oceni że taka naprawa nie spowoduje uszkodzenia urządzenia lub nie zagraża użytkownikowi. Jest to naprawa czasowa i zawsze przy jej wykonaniu klient podpisuje zobowiązanie ze po dokończeniu cyklu lub otrzymaniu nowej części urządzenie zostanie przekazane do serwisu celem właściwego i profesjonalnego dokończenia naprawy. Koszt naprawy jest zawsze sumarycznym kosztem czynności"reanimacyjnych oraz późniejszą planowaną właściwą naprawą) to zabezpiecza nasz serwis przed zjawiskiem zaniżania kosztów napraw, stosując naprawy prowizoryczne których jesteśmy kategorycznym przeciwnikiem.

MOBILNY SERWIS

Mobilny Serwis nie jest już dzisiaj niczym nowym ani też wyjątkową usługą. Jak inni zapewniamy serwis z dojazdem do klienta. Co nas wyróżnia to możliwość planowania wizyt w niestandardowych godzinach, jeśli urządzenie jest możliwe do wyłączenia z ruchu dopiero po standardowych godzinach pracy dla nas to nie problem, przyjedziemy w wyznaczonym czasie tak aby zachować ciągłość produkcji lub nie generować kosztów przestojów produkcyjnych.

PRZEGLĄDY, NAPRAWY, REMONTY

Zakres tych usług jest bardzo szeroki od sprawdzenia ogólnego pompy (organoleptycznego) po kompleksowy remont pompy. Każda z powyższych czynności kończy się weryfikacja po dokonanej usłudze ( m.in próba szczelności, sprawdzenie oporów czy nawet próba wydajnościowa na obiekcie) oraz profesjonalnym protokołem z dokumentacja foto. Przegląd oraz drobne naprawy możne wykonać nasz serwis mobilny, a bardziej skomplikowane naprawy i remonty przeprowadzamy w serwisie stacjonarnym ponieważ tylko tak można zapewnić wysoka jakość usług.

REPOMPER CARE

Jest to nasz flagowy produkt. Obejmuje ona pełną opiekę nad wyznaczonymi urządzeniami w firmie. Usługa jest dostosowywana pod potrzeby klienta. Może zawierać takie opcje jak:

- wybór danych urządzeń jako urządzenia krytyczne gdzie określamy czas reakcji serwisu na zgłoszenie dodatkowo utrzymujemy stan magazynowy części zamiennych

- wizyty utrzymaniowo-kontrolne ( bez angażowania pracowników - jest to stały monitoring pracownika który co jakiś czas pojawia się u Ciebie w firmie aby zweryfikować ogólny stan

- kontrole urządzeń oraz typowanie urządzeń do zbliżającego się przestoju utrzymaniowego

- i duzo więcej usług które maja zapewnić ciągłość produkcji a dla Ciebie wysoki komfort pracy.

Urządzenia się zużywają i psuja często w najmniej oczekiwanym momencie, tą usługą nie wyeliminujemy tych zjawisk, ale z pewnością sprawimy ze będziemy mieli większą kontrolę nad nimi  i będziemy mogli reagować z wyprzedzeniem i we właściwym momencie co sprawi ze skutecznie zredukujemy stres i nerwy związane z pracą na tym stanowisku ( korzyść dla Ciebie) oraz unikniemy kosztów nieplanowanych przestojów ( korzyść dla firmy).

DOSTĘP DO CZEŚCI 24H

Usługa dostępna dla naszych stałych klientów (nie wymaga podpisywania umowy). Usługa zapewnia nie tylko dostęp do części ale również możliwość jej dostawy bezpośrednio do klienta bez znaczenia na porę dnia lub dzień tygodnia. 


Klienci którzy mają z nami podpisaną umowę serwisową z opcją rezerwacji części zamiennej mają  zarówno pewność dostępności części "od ręki" ale również nie muszą zamrażać środków na zakup części na własny magazyn. Warunki tej usługi określa nasz umowa.

PROFESJONALNA DOKUMENTACJA SERWISOWA (WRAZ Z ARCHIWIZACJĄ)

Jest to nasza standardowa usługa  przy każdym zleceniu serwisowym czy diagnostycznym. Klient otrzymuje profesjonalny protokół z opisem usterki, opisem naprawy, wyceną, dokumentacją foto uszkodzonych elementów. Dodatkowo po naprawie protokół zostaje uzupełniony o ewentualne dodatkowe informacje czy zalecenia serwisowe lub uwagi dotyczące urządzenia. Podczas montażu również gromadzona jest dokumentacja foto. 
Cała historia przeprowadzonych u nas napraw jest zapisana w systemie i dostęp do niej mamy w każdym momencie co pozwala nam analizować cały przebieg serwisów danego urządzenia a niejednokrotnie zapobiegać kolejnym awariom czy planować przeglądy na tyle precyzyjnie aby optymalnie wykorzystać urządzenie co w konsekwencji obniża koszty utrzymaniowe czy nieplanowanych przestojów produkcyjnych. Jesteśmy zwolennikiem dokumentów elektronicznych dlatego też protokoły są przygotowanie w postaci pdf'u co nie wyklucza możliwość ich wydrukowania.
Dla  firm które wymagają opisu faktur mamy skróconą wersję protokołu co sprawia że osoba zarządzająca serwisem oszczędza czas na przygotowanie dodatkowej dokumentacji.

NIE MASZ CZASU NA ORGANIZACJE WYSYŁKI POMPY DO SERWISU?

Masz zdemontowana pompę ale nie masz czasu na organizowanie wysyłki - powiedz na o tym m.in po to jest nasz Mobilny Serwis. Mamy również umowy z firmami kurierskimi więc możemy sami zorganizować odbiór pompy od Ciebie.

Nie masz czasu na zdemontowanie i wysyłkę pompy? Zadzwoń a zrobimy to za Ciebie  - Mobilny Serwis zajmie się również tym problemem.

Serwisujemy urządzenia marek takich jak: GRUNDFOS, EBARA, PEDROLLO, WILO, LOWARA,  LFP, HYDRO VACUUM, SEEPEX, ALLWEILER, FLYGT, GRACO oraz silniki elektryczne firm SUMOTO, BESEL, CELMA, CANTONI, FRANKLIN, VANSAN i innych znanych światowych marek.