Profesjonalna dokumentacja serwisowa (wraz z archiwizacją)

Jest to nasza standardowa usługa  przy każdym zleceniu serwisowym czy diagnostycznym. Klient otrzymuje profesjonalny protokół z opisem usterki, opisem naprawy, wyceną, dokumentacją foto uszkodzonych elementów. Dodatkowo po naprawie protokół zostaje uzupełniony o ewentualne dodatkowe informacje czy zalecenia serwisowe lub uwagi dotyczące urządzenia. Podczas montażu również gromadzona jest dokumentacja foto. 
Cała historia przeprowadzonych u nas napraw jest zapisana w systemie i dostęp do niej mamy w każdym momencie co pozwala nam analizować cały przebieg serwisów danego urządzenia a niejednokrotnie zapobiegać kolejnym awariom czy planować przeglądy na tyle precyzyjnie aby optymalnie wykorzystać urządzenie co w konsekwencji obniża koszty utrzymaniowe czy nieplanowanych przestojów produkcyjnych. Jesteśmy zwolennikiem dokumentów elektronicznych dlatego też protokoły są przygotowanie w postaci pdf'u co nie wyklucza możliwość ich wydrukowania.
Dla  firm które wymagają opisu faktur mamy skróconą wersję protokołu co sprawia że osoba zarządzająca serwisem oszczędza czas na przygotowanie dodatkowej dokumentacji.

REPOMPER           biuro@repomper.pl         511 372 000