protokoły_repomper

Profesjonalna dokumentacja serwisowa (wraz z archiwizacją)

Jest to nasza standardowa usługa  przy każdym zleceniu serwisowym czy diagnostycznym. Klient otrzymuje profesjonalny protokół z opisem usterki, opisem naprawy, wyceną, dokumentacją foto uszkodzonych elementów. Dodatkowo po naprawie protokół zostaje uzupełniony o ewentualne dodatkowe informacje czy zalecenia serwisowe lub uwagi dotyczące urządzenia. Podczas montażu również gromadzona jest dokumentacja foto. 
Cała historia przeprowadzonych u nas napraw jest zapisana w systemie i dostęp do niej mamy w każdym momencie co pozwala nam analizować cały przebieg serwisów danego urządzenia a niejednokrotnie zapobiegać kolejnym awariom czy planować przeglądy na tyle precyzyjnie aby optymalnie wykorzystać urządzenie co w konsekwencji obniża koszty utrzymaniowe czy nieplanowanych przestojów produkcyjnych. Jesteśmy zwolennikiem dokumentów elektronicznych dlatego też protokoły są przygotowanie w postaci pdf'u co nie wyklucza możliwość ich wydrukowania.
Dla  firm które wymagają opisu faktur mamy skróconą wersję protokołu co sprawia że osoba zarządzająca serwisem oszczędza czas na przygotowanie dodatkowej dokumentacji.